Hüsnü, polisleri kurtarmaya çalışırken Maruf’un silahından çıkan kurşunlar sırtından isabet ediyor ve Hüsnü vuruluyor. Hüsnü’nün vurulduğunu öğrenen ekip büyük telaşa kapılıyor…

Read more

İlişki Durumu : Karışık – 39. Bölümünde Ayşegül’ün ‘seni artık sevmiyorum’ sözüyle yıkılan Can sonunda kendini çeker ve uzaklaşır. Şimdi gönül alma sırası Ayşegül’e gelmiştir. Aşk, kıskançlık, gurur, dostluk ve yanlış anlamaların el ele gideceği bir aşk oyunu hikayesi olan “İlişki Durumu : Karışık”ta neşe, duygusallık ve heyecan da hiç eksik olmayacak. İlişki Durumu : […]

Read more

The Alucia’s sub team explores the haunting ghost fleet of Bikini Atoll.

Read more

Kahraman polis memuru Hüsnü Çoban, Rıza Baba’dan sonra en yetkili kişi ünvanını alıyor. Hüsnü, canlı bombayı etkisiz hale getirerek göstermiş olduğu üstün başarı ile televizyonlara çıkıyor ve terfi alarak Başkomiser oluyor. Bu mutlu haber hem ekip hem de ailesi tarafından sevinçle karşılanıyor.

Read more

Suat, Hüsnü’nün baş komiser olduktan sonra artık daha şık giyinmesi gerektiğini düşünüyor. Hüsnü emin olamasa da Suat ve çocukların yoğun ısrarı ile yeni aldığı takım elbisesi ve ona uygun gözlüklerini takıp emniyete gidiyor. Dalga konusu olan Hüsnü, bunun acısını çocuklardan çıkartıyor.

Read more

Annesini Kaybeden Yarışmacı O Ses’e Damga Vurdu

Read more

Güldür Güldür Show’un bu haftaki sürpriz konuğu Aydın Doğu Demirkol oldu. Demirkol, yaptığı stand-up gösterisi ile seyircileri gülmekten kırdı geçirdi..

Read more

Güldür Güldür’ün en heyecanlı bölümlerinden olan 103. bölüm sizlerle. Eşofmanlı Şevket Hoca ve diğer karakterler.

Read more